23036
wp-singular,post-template-default,single,single-post,postid-23036,single-format-standard,wp-theme-stockholm,stockholm-core-2.4.9,select-theme-ver-9.14.4,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-8.7.2,vc_responsive

Parkinson dietist Suzan

Suzan is vanaf januari 2026 aangesloten bij ParkinsonNet. ParkinsonNet is een landelijk netwerk met meer dan 4.200 zorgverleners gespecialiseerd in Parkinson.

Dit betekent dat mensen met de ziekte van Parkinson met voedingsvragen of voedingsproblemen nu terecht kunnen bij Eetjefit. Bij de ziekte van Parkinson kan het eten en drinken op den duur moeizamer gaan. Er kunnen klachten ontstaan zoals verminderde eetlust, kauw- en slikproblemen, misselijkheid, verstopping en gewichtsverlies. Door te letten op je voeding kunnen deze klachten worden verminderd. Suzan kan je hiermee helpen.

Parkinson is een complexe ziekte en vraagt deskundigheid en goede samenwerking. Als diƫtist bij het ParkinsonNet is er onderlinge samenwerkingen met andere betrokken zorgverleners.